clock poniedziałek, 31 sierpnia 2015 | imieniny: Izabela, Rajmund, Bohdan
 Gorzów Wlkp. o godz. dnia temp. : oC wiatr : [m/s] ciś. : [HPa]
 
 

Enea przenosi kasy

Komentarze (0)

» UWAGA!!! - artykuł archiwalny

eneaKlamka zapadła: aby zapłacić za prąd bez dodatkowej prowizji, od lipca trzeba będzie wyprawić się aż na Manhattan. Sprawa dotyczy tysięcy klientów energetyki: w centrum w budynku Przemysłówki za prąd płaci nawet 300 osób dziennie.
  r e k l a m a

Do centrum każdy może dojechać bez problemu i rachunek załatwić przy okazji. A na Walczaka trzeba jechać specjalnie i się przesiadać - złości się Renata Matuszewska z ul. Łokietka.

Klitka z kratami

Kasy Enei są na parterze "Przemysłówki", wieżowca przy Wełnianym Rynku. To malutkie pomieszczenie z dwoma okienkami i kratami w oknach. Codziennie reguluje tu rachunki około 150 osób, a w szczytowych okresach, czyli od 10 do 16 każdego miesiąca, nawet 300 osób dziennie. Teraz ich wszystkich zaskoczył kartka z informacją o przenosinach kas od 1 lipca. Byliśmy tam w piątek. - Nie powinni zamykać, to zła decyzja - mówi Irena Pisanko z ul. Matejki. Dodaje, że niezbyt dobre warunki w "Przemysłówce" jej nie przeszkadzają. - Ważne, że można zapłacić rachunek bez dodatkowych opłat. Takie punkty powinny być na wszystkich osiedlach - mówi.

A Renata Gołaś z Wieprzyc dodaje, że już nie będzie płacić w kasach Enei, bo dla niej wyjazd na Manhattan to zbyt daleka wyprawa. Do nowego biura z tych samych powodów nie pojedzie też Irena Grzeszkowska z ul. 30 Stycznia. - Trudno, będę płacić na poczcie z prowizją - mówi miła starsza pani.

Dla wygody klienta

- Likwidujemy te kasy, bo nie spełniają standardów - tłumaczy Anna Prażmowska, dyrektor Zakładu Obsługi Klientów w Enei. Twierdzi ona, że do firmy cały czas trafiały skargi, że kasy są za małe. Poza tym są zbyt blisko toalet i dlatego dochodzą tam nieprzyjemne zapachy. - Stale maleje też liczba klientów korzystających z tych kas. Ludzie płacą rachunki przez internet lub korzystają ze stałych zleceń bankowych - tłumaczy dyr. Prażmowska.

Dodaje, że w "szeroko rozumianym interesie klientów" firma otworzyła nowoczesne, przestronne biuro obsługi przy ul. Walczaka. - Enea liczy się z głosami niezadowolenia klientów, ale decyzja jest ostateczna - mówi dyr. Prażmowska.

źródło:gazetalubuska.pl

Ocena: 8.0/10 (7 glosy)

wyświetleń:5721

Podziel się

Bookmark and Share '

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami i Polityką Prywatności » oraz poznaj Zasady komentowania w serwisie e-portalik.net
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. e-portalik.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegam jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznam je za nieodpowiednie.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


GM MIŚ - Gorzowska Grupa Motocyklowa

Gorzowski GM-MIŚ

Miłośnicy i maniacy ruchu motocyklowego zapraszają...

Nord - Express

W roku 1896 wystartował Nord-Ekspress ...

Noclegi pod Nosalem

Dom Jaworzynka - noclegi w Zakopanem
 
 
O serwisie

Serwis e-portalik.net powstał w roku 2006 jako prywatna strona...

więcej »
Polityka Prywatności

Proszę przeczytaj zasady jakie obowiązują w serwisie.

więcej »
Formy kontaktu

Phone: +48 503 135 926
Email: admin@e-portalik.net

Formularz »