clock piątek, 4 września 2015 | imieniny: Ida, Liliana, Roch
 Gorzów Wlkp. o godz. dnia temp. : oC wiatr : [m/s] ciś. : [HPa]
 
 

Dojazd z MZK do TPV

Komentarze (0)

» UWAGA!!! - artykuł archiwalny

autobus

Miejski Zakład Komunikacji przygotowuje się do zapewnienia dojazdów przyszłym pracownikom fabryki monitorów TPV. W związku z tym opracowano już specjalną ankietę, która ma wskazać z jakich regionów miasta do fabryki dojeżdżała będzie największa liczba gorzowian.

  r e k l a m a

Jak mówi zastępca kierownika działu zarządzania ruchem " Leszek Stodolniak, odpowiedzi na pytania mają ustalić, nie tylko to w jakiej części miasta mieszka największa ilość przyszłych pracowników TPV, w i to w jaki sposób będą oni dojeżdżać do pracy i jeśli nie będzie to autobus komunikacji miejskiej, to dlaczego. "Wiele wskazuje na to, że część pracowników fabryki będą to mieszkańcy sąsiednich gmin.

Jeśli będzie taka potrzeba autobusy MZK pojadą i tam" - dodaje rzecznik prasowy MZK " Joanna Mikołajko. By dojazd do fabryki kilku tysięcy pracowników odbywał się w sposób sprawny, MZK chciałoby zakupić 4 przegubowe autobusy, które kursowałyby w godzinach porannych " gdy pracownicy jadą do pracy i w godzinach popołudniowych powrotów. O tym, jakie linie wzmocnione zostaną przez dodatkowe autobusy, dyrekcja zadecyduje na początku przyszłego roku, gdy zakończy się nabór kadry.


źródło:radiormg

Dane kontaktowe
TPV Displays Polska Sp. z o.o.
ul. Złotego Smoka 9
66-400 Gorzów Wielkopolski
Sekretariat: 095 7391 005 lub 006

Rekrutacja: tel. 095 7391 041 lub 042
e-mail: rekrutacjahr@tpvaoc.com.pl

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Fabryka telewizorów i monitorów ciekłokrystalicznych (LCD) w Gorzowie Wlkp. jest najnowszą inwestycją koncernu TPV Technology Limited, światowego lidera na rynku monitorów, specjalizującego się w projektowaniu i wytwarzaniu nowoczesnych telewizorów i monitorów LCD.
Spółka notowana jest na giełdach w Hong Kongu i Singapurze, a jej obroty w 2007 roku przekroczyły 8 miliardów dolarów USD. W koncernie pracuje obecnie ponad 23 000 osób, zatrudnionych w oddziałach na całym świecie.

Ocena: 4.0/10 (23 glosy)

wyświetleń:8835

Podziel się

Bookmark and Share '

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami i Polityką Prywatności » oraz poznaj Zasady komentowania w serwisie e-portalik.net
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. e-portalik.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegam jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznam je za nieodpowiednie.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


GM MIŚ - Gorzowska Grupa Motocyklowa

Gorzowski GM-MIŚ

Miłośnicy i maniacy ruchu motocyklowego zapraszają...

Nord - Express

W roku 1896 wystartował Nord-Ekspress ...

Noclegi pod Nosalem

Dom Jaworzynka - noclegi w Zakopanem
 
 
O serwisie

Serwis e-portalik.net powstał w roku 2006 jako prywatna strona...

więcej »
Polityka Prywatności

Proszę przeczytaj zasady jakie obowiązują w serwisie.

więcej »
Formy kontaktu

Phone: +48 503 135 926
Email: admin@e-portalik.net

Formularz »