clock wtorek, 1 września 2015 | imieniny: Bronisława, Bronisz, Idzi - Witamy po wakacjach !!!
 Gorzów Wlkp. o godz. dnia temp. : oC wiatr : [m/s] ciś. : [HPa]
 
 

Simplus: 29 gr do wszystkich, 19 gr w sieci

Komentarze (0)

» UWAGA!!! - artykuł archiwalny

plus

Plus jest pierwszym operatorem z "wielkiej trójki", który odpowiedział na niską stawkę Play Fresh. W przyszłym tygodniu oficjalnie rusza nowa taryfa Simplus z tanimi rozmowami do (prawie) wszystkich sieci.

  r e k l a m a

Nowa taryfa Simplusa nosi nazwę Twój Profil i oficjalnie będzie obowiązywać od poniedziałku - 16 marca 2009 roku. Operator tym samym jako pierwszy "z dużych" odpowiedział na nową ofertę swojego młodego konkurenta.

Taryfa Simplusa opiera się na profilach: Tanio do wszystkich - minuta rozmowy do wszystkich sieci (z wyjątkiem Play) kosztuje 29 groszy oraz Tanio do Plusa - minuta rozmowy z ponad 14,5 mln użytkowników Plusa kosztuje 19 groszy. Z każdego profilu można korzystać bez ograniczeń - nie ma limitu minut ani okresu ważności. Nalezy jedynie posiadać aktywne konto.


Simplus - taryfaTwój Profil
Usługa tanio do wszystkich tanio do Plusa
Minuta rozmowy - sieć Plus 0,29 zł 0,19 zł
Minuta rozmowy - sieć Era/Orange 0,29 zł 0,59 zł
Minuta rozmowy - stacjonarne 0,29 zł 0,59 zł
Minuta rozmowy - sieć Play 0,72 zł 0,72 zł
SMS 0,18 zł 0,18 zł
Kod aktywacyjny *136*11*50# *136*11*51#
Opłata aktywacyjna 1,5 zł 1,5 zł
Simplus - Twój Profil (oferta standardowa)

Aby włączyć profil Tanio do wszystkich, należy wpisać w telefonie kod *136*11*50# i nacisnąć przycisk "zadzwoń". Profil Tanio do Plusa aktywuje kod *136*11*51#. Jednorazowa opłata za aktywację profilu wynosi 1,5 zł. W dowolnym terminie wybrany profil można zmienić na inny, bezpłatnie deaktywując krótkim kodem obecny profil i aktywując nowy. Jednocześnie można mieć aktywny tylko jeden pakiet.

Usługi dodatkowe:
Ponadto wszyscy użytkownicy nowej taryfy mogą nadal korzystać z popularnych usług: Pakiet 600 SMS-ów, czyli SMS-y za 1 grosz do wszystkich w Plusie (koszt pakietu - 6 zł) oraz Swobodny Numer, czyli nielimitowane rozmowy i SMS-y z wybranym numerem w Plusie (koszt usługi na 30 dni - 10 zł). Z naszych informacji wynika, że w ofercie dostępne mają być także pakiety internetowe (25 MB - 5 zł oraz 60 MB - 10 zł).

Stawki podstawowe:
Stawka podstawowa za SMS do wszystkich sieci wynosi 18 groszy. Cena za minutę połączenia do wszystkich sieci w przypadku nieaktywnego profilu na dany kierunek to 59 groszy. Cena za minutę połączenia do sieci Play wynosi 72 grosze (cena wyższa z powodu nałożonych przez UKE wyższych stawek międzyoperatorskich - MTR).

Wszyscy obecni użytkownicy Simplusa mogą bezpłatnie włączyć taryfę Twój Profil za pomocą kodu *147*50#.


źródło:
Media2.pl

Ocena: 5.9/10 (17 glosy)

wyświetleń:8089

Podziel się

Bookmark and Share '

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami i Polityką Prywatności » oraz poznaj Zasady komentowania w serwisie e-portalik.net
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. e-portalik.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegam jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznam je za nieodpowiednie.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


GM MIŚ - Gorzowska Grupa Motocyklowa

Gorzowski GM-MIŚ

Miłośnicy i maniacy ruchu motocyklowego zapraszają...

Nord - Express

W roku 1896 wystartował Nord-Ekspress ...

Noclegi pod Nosalem

Dom Jaworzynka - noclegi w Zakopanem
 
 
O serwisie

Serwis e-portalik.net powstał w roku 2006 jako prywatna strona...

więcej »
Polityka Prywatności

Proszę przeczytaj zasady jakie obowiązują w serwisie.

więcej »
Formy kontaktu

Phone: +48 503 135 926
Email: admin@e-portalik.net

Formularz »